:: ~¤~ Sihir Bakanlığı ~¤~ :: Büyücülere Dair :: Kendinizi Tanıtın! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Buseee'Cav

Büyü Gücü : 32
Sihir Tozu : 3
Kullanıcı profilini gör

Buseee
Muggle
Çarş. Eyl. 23, 2009 6:46 pm
Merhaba...

96 - Karşıyaka/İzmir doğumluyum.

Şimdi Eskişhir'de anneannem, dedem ve teyzem ile yaşıyorum. Annemin 2001 faciasında tayini çıkmış, alışma için beni buraya 1. sınıf 2. dönemde yollamış ve YÖK'e takılıp -hala- gelememiştir. Annem ve babam ayrılar. Annem İzmir'de babam İstanbul'da Smile

Üsküdar'ı ve İzmir'i [Karşıyaka ;D] değişmem hiçbir yere. Ancak çocukken aptallık edip Eskişehir sevdasını ağır bastırttırmışımdır :-\ Ehh, bu yüzden buradayım ya.. Her tatil de (Yaz tatili + 3 gün üstü tatiller) İzmir'e, ayda birde İstanbul'a giderim. Smile

Lisede herhalde İzmir'e yada İstanbul'a giderim. Smile Haydarpaşa Lisesini gözüme kestirdim diyebiliriz. Şu SBS'nin bir son aşaması kaldı o da 2010'da Smile

Müzik ;D
Evde müzik zevki olan bir kitle hiç olmadı. Bir dayım bir de kuzenlerim. Kuzenim ben 5-6 yaşındayken Yeni Türkü, Candan Erçetin, Ezginin Günlüğü, Cem Karaca vs. dinlerdi. Neyseki dayım vardı Smile Dayımın ayda 7-8 albüm eklenen bir arşivi vardı.
Küçükken bir indigoydum Smile Hani şu tam çocukluk yaşamayan, ergenler gibi davrananlar var ya.. Hahh, işte ondan Smile
Bu yüzden başıma daha farklı şeyler geldi. Müzikte de bu oldu.
Pop ve bizim Türklerin ritimleri (Şimdide bir parça başlarken Türkçe olup olmadığını anlayabiliyorsunuzdur. Bende anlıyordum Smile ) gerçekten bana kötü geliyordu. Ama farklı soundlar dikkatimi çekiyordu.
Gittim 2002'de benden bir yaş büyük kuzenimin Medcezir albümünü dinledip. İlk parçada feci bir esinti var, bana göre gerçekten çok mükemmel geldi. Ve sözler anlayamayacağım kadar anlamlı ve yeterince uzundu. (Çünkü şarkıyı eğer beğenmiyorsam bunun sebebi o kısa sözlerdi. 2 tane dörtlükle geçiştirilmiş olanlar ;D ) Ve bu da benim gibi bir çocuğu yeterince tahmin etmişti.
O zamanlar dayım Kadıköy'de bir lisede çalışıyordu. Ben daha 6-7 yaşlarındayım. Okulunda Ceza yıl sonunda konser verecekti. Tanıyan çok azdı. Sadece ilgilenenler gitmişti ve ben de. Gidip fotoğraf çekindim falan. Komik. Neyse... işte öyle Rap ve Hiphop sevdam başladı. Halada gitmekte...
Ama her türlü müziği dinlerim, kaliteli olduğu sürece. Reggae, soul, blues, R&B, numetal, rock, jazz...
Kanye West, Missy Elliot, Lenny Kravitz, Damian Marley...
Birde akustik ve bas gitar çalıyorum Smile 4 yıl oldu. [Eşşek ölüsü gibi taşıyorum çalarken. Oturuncada -ö'le olur mu?- dizim çürüyor. Buna bir çare lazım.]
;D Birde kayda giriyorum arada bir stüdyoda. Sesim güzel değilde yazınca oluyor Razz İzmir'e gitmemin herhalde olsası nedeni de bu.

Yazarım. [Aklımda ne varsa, her duygumu her düşüncemi kağıda aktarırım. Dörtlükler yada şiirler, verseler yazarım bazen. Âti yada kalender değilim ama hepsi doğaçlama gelişiyor ve genellikle hicve bulaşıyorum.]
Çizemem [Çöp adam dahi işkencedir benim için]
Okurum.
Basketbol oynarım ;D [Çocukkende hep uzundum ama şimdi daha uzunum. 1.78 ;D]
Voleybol oynayamam Razz [Gittim zorunlu olarak ama kovdurmayıda 4 yıl sonunda başardım ;D ]
Müzik dinlerim.
Müzik yaparım.
Kayardım bir aralarda boyun kırma tehlikesinden sonra bulaşmadım. Zor oluyor.
Adidas Originals Wink
Quote: "Zenci değil siyahi!" Otamatik olarak uyarıyorum kendimce ama....

Buseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee' Smile
Ben de hoş'buldum Smile

Büyü Gücü : 143
Sihir Tozu : 10
Çarş. Eyl. 23, 2009 6:56 pm
Hoş geldin Buse =) Benden küçük birilerini gördüğüme ne kadar sevindim anlatamam ^^

Büyü Gücü : 45
Sihir Tozu : 1
Kullanıcı profilini gör

Miss W
Muggle
Çarş. Eyl. 23, 2009 7:09 pm
Siteden fırlayıp geliyoruz ^^ Hoşgeldin Buse (:

Meslek : Muggle :P Oda bir meslek sayılırsa :P
Büyü Gücü : 103
Sihir Tozu : 5
Kullanıcı profilini gör

HuB77
Sihir Bakanı
Çarş. Eyl. 23, 2009 11:58 pm
Hoşgeldin Buse

Meslek : Öğrenci
Büyü Gücü : 1799
Sihir Tozu : 301
Kullanıcı profilini gör

Yönetici
Hogwarts Baş Müdürü
Perş. Eyl. 24, 2009 10:34 am
Aramıza Hoşgeldin Buse

Büyü Gücü : 32
Sihir Tozu : 3
Kullanıcı profilini gör

Buseee
Muggle
Perş. Eyl. 24, 2009 1:17 pm
Buldum Very Happy

Büyü Gücü : 153
Sihir Tozu : 4
Kullanıcı profilini gör

FoFoTM
Kofti
Perş. Eyl. 24, 2009 6:37 pm
NemesisTr demiş ki:
Hoş geldin Buse =) Benden küçük birilerini gördüğüme ne kadar sevindim anlatamam ^^

Sen kaç yaşındasın??

Büyü Gücü : 143
Sihir Tozu : 10
C.tesi Eyl. 26, 2009 8:30 pm
14 yaşındayım Arda ^^ 95liyim daha doğrusu. (Yıl vermek daima en iyisidir) Kaç gösteriyorum? xD

Sponsored content
Buseee'Cav
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası